Startovní listina KONA Enduro Race Morávka




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
RACE - 3932 Matěj Charvát 1985 R35-44 CZE Banshee bikes / charvatBros ANO
RACE - 24284 Michal Vlček 1986 R35-44 CZE Bikeservis.eu ANO
RACE - 25254 Tomáš Svízela 2000 REM CZE 4EVER Cyklo Bulis ANO
HOBBY - 31994 Sebastian Kerl 2007 HJ15-20 CZE Kolofix ANO
HOBBY - 36571 Michal Král 1975 HM40+ CZE MK ANO
RACE - 37762 Martin Hajný 1986 R35-44 CZE ANO
HOBBY - 38712 Martin Horák 2007 HJ15-20 CZE BEKO Bike Racing Team ANO
HOBBY - 38896 Kryštof Král 2005 HJ15-20 CZE ANO
RACE - 42049 Miroslav Křížek 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team ANO
HOBBY - 42257 Martin Meixner 1994 HM21-39 CZE Pepe Bike ANO
RACE - 42927 Štěpán Hartl 2003 U21M CZE Snowboard Zezula ANO
RACE - 46402 Přemek Tejchman 1988 REM CZE Qayron Factory Team ANO
RACE - 46422 Jakub Vala 1980 R35-44 CZE CK Stara Ves ANO
HOBBY - 46575 Tomáš Bín 1983 HM21-39 CZE ANO
RACE - 46578 Milan Smetaník 1974 R45-54 CZE Gigantic Racing Team ANO
RACE - 46588 Milan Myšík 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO ANO
EBIKE - 46588 Milan Myšík 1993 EM18+ CZE TREK KUR ENDURO ANO
EBIKE - 46639 Jiří Tkadlec 1967 EM18+ CZE LESKO ZLIN NE
RACE - 46679 Michal Prokop 1981 R35-44 CZE Rock Machine ANO
RACE - 46724 Jan Vaner 1983 R35-44 CZE TREK KUR Enduro Team ANO
EBIKE - 46724 Jan Vaner 1983 EM18+ CZE TREK KUR Enduro Team ANO
RACE - 46775 Vojtěch Šván 1988 REM CZE EVIL Bikes Czech ANO
RACE - 47120 Milan Čižinský 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing ANO
RACE - 47475 Jakub Zápotocký 1984 R35-44 CZE ANO
RACE - 47887 Tomáš Růžička 1973 R45-54 CZE Hells boys ANO
RACE - 50098 Martin Moško 1990 REM CZE Commencal FDF Team ANO
EJUN - 50463 Tobiáš Růžička 2008 JN CZE Hellsboys ANO
HOBBY - 50589 Nikola Volejníková 2006 HZ CZE BEKO Bike Racing Team ANO
HOBBY - 50590 Natálie Volejníková 2006 HZ CZE BEKO Bike Racing Team ANO
RACE - 51013 Petr Kykal 1985 R35-44 CZE DEVIATE wonderfullbikes.cz ANO
HOBBY - 51063 Tomáš ŠOREJS 1989 HM21-39 CZE PAB ANO
RACE - 52772 Ivan Wilhelm 1982 R35-44 CZE HAMBA ANO
RACE - 53453 Petr Hynčica 1973 R45-54 CZE Top no Trail ANO
RACE - 53723 Jakub Havel 1975 R45-54 CZE Bikefactory Strakonice ANO
RACE - 54968 Barbora Průdková 1996 RZ CZE Multicraft MTB Team ANO
RACE - 56015 Roman Adami 1967 R55+ CZE ANO
RACE - 58598 Maxim Adami 2001 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team ANO
RACE - 58611 Jakub Říha 1992 REM CZE N1 TEAM ANO
HOBBY - 59143 Václav Klimpl 1980 HM40+ CZE ANO
HOBBY - 59179 Lukáš Macura 1984 HM21-39 CZE ANO
RACE - 59200 Michal Pokštefl 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ ANO
RACE - 59425 Jindřich Chvojka 1979 R35-44 ??? ANO
RACE - 62585 Tomáš GRÖBL 1998 REM CZE Matylda ANO
HOBBY - 62747 Miloš Bubeníček 1975 HM40+ CZE Bike Club Kozičín ANO
HOBBY - 62956 Mikuláš Smetánka 2007 HJ15-20 CZE Expres CZ TUFO Team Kolín ANO
HOBBY - 73539 Pavel Novotný 1977 HM40+ CZE ANO
RACE - 73588 Miroslav Bureš 1989 REM CZE ČOV Expert racing ANO
RACE - 73664 Petr Hanák 1974 R45-54 CZE Haven Team ANO
RACE - 73737 Kristýna Havlická 1998 RZ CZE Rock Machine Cyklomax enduro team ANO
RACE - 75168 Tomáš Zima 1994 REM CZE JKF Jaroměř ANO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Matěj Charvát
Reg. č.
3932
Ročník
1985
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
Banshee bikes / charvatBros
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Michal Vlček
Reg. č.
24284
Ročník
1986
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
Bikeservis.eu
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Tomáš Svízela
Reg. č.
25254
Ročník
2000
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
4EVER Cyklo Bulis
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Sebastian Kerl
Reg. č.
31994
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Kolofix
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Michal Král
Reg. č.
36571
Ročník
1975
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
MK
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Martin Hajný
Reg. č.
37762
Ročník
1986
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Martin Horák
Reg. č.
38712
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
BEKO Bike Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Kryštof Král
Reg. č.
38896
Ročník
2005
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Miroslav Křížek
Reg. č.
42049
Ročník
1978
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
Commencal FDF Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Martin Meixner
Reg. č.
42257
Ročník
1994
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
Pepe Bike
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Štěpán Hartl
Reg. č.
42927
Ročník
2003
Kat.
U21M
Země
CZE
Klub
Snowboard Zezula
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Přemek Tejchman
Reg. č.
46402
Ročník
1988
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
Qayron Factory Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jakub Vala
Reg. č.
46422
Ročník
1980
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
CK Stara Ves
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Tomáš Bín
Reg. č.
46575
Ročník
1983
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Milan Smetaník
Reg. č.
46578
Ročník
1974
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Gigantic Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Milan Myšík
Reg. č.
46588
Ročník
1993
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
TREK KUR ENDURO
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Milan Myšík
Reg. č.
46588
Ročník
1993
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
TREK KUR ENDURO
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Jiří Tkadlec
Reg. č.
46639
Ročník
1967
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
LESKO ZLIN
NEZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Michal Prokop
Reg. č.
46679
Ročník
1981
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
Rock Machine
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jan Vaner
Reg. č.
46724
Ročník
1983
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
TREK KUR Enduro Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Jan Vaner
Reg. č.
46724
Ročník
1983
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
TREK KUR Enduro Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Vojtěch Šván
Reg. č.
46775
Ročník
1988
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
EVIL Bikes Czech
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Milan Čižinský
Reg. č.
47120
Ročník
1974
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Madesign World Racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jakub Zápotocký
Reg. č.
47475
Ročník
1984
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Tomáš Růžička
Reg. č.
47887
Ročník
1973
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Hells boys
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Martin Moško
Reg. č.
50098
Ročník
1990
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
Commencal FDF Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Tobiáš Růžička
Reg. č.
50463
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Hellsboys
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Nikola Volejníková
Reg. č.
50589
Ročník
2006
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
BEKO Bike Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Natálie Volejníková
Reg. č.
50590
Ročník
2006
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
BEKO Bike Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Petr Kykal
Reg. č.
51013
Ročník
1985
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
DEVIATE wonderfullbikes.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Tomáš ŠOREJS
Reg. č.
51063
Ročník
1989
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
PAB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Ivan Wilhelm
Reg. č.
52772
Ročník
1982
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
HAMBA
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Petr Hynčica
Reg. č.
53453
Ročník
1973
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Top no Trail
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jakub Havel
Reg. č.
53723
Ročník
1975
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Bikefactory Strakonice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Barbora Průdková
Reg. č.
54968
Ročník
1996
Kat.
RZ
Země
CZE
Klub
Multicraft MTB Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Roman Adami
Reg. č.
56015
Ročník
1967
Kat.
R55+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Maxim Adami
Reg. č.
58598
Ročník
2001
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
Bikeporn - Chimpanzee Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jakub Říha
Reg. č.
58611
Ročník
1992
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
N1 TEAM
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Václav Klimpl
Reg. č.
59143
Ročník
1980
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Lukáš Macura
Reg. č.
59179
Ročník
1984
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Michal Pokštefl
Reg. č.
59200
Ročník
1991
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
KOLA-BBM.CZ
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jindřich Chvojka
Reg. č.
59425
Ročník
1979
Kat.
R35-44
Země
???
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Tomáš GRÖBL
Reg. č.
62585
Ročník
1998
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
Matylda
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Miloš Bubeníček
Reg. č.
62747
Ročník
1975
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
Bike Club Kozičín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Mikuláš Smetánka
Reg. č.
62956
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Expres CZ TUFO Team Kolín
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Pavel Novotný
Reg. č.
73539
Ročník
1977
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Miroslav Bureš
Reg. č.
73588
Ročník
1989
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
ČOV Expert racing
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Petr Hanák
Reg. č.
73664
Ročník
1974
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
Haven Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Kristýna Havlická
Reg. č.
73737
Ročník
1998
Kat.
RZ
Země
CZE
Klub
Rock Machine Cyklomax enduro team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Tomáš Zima
Reg. č.
75168
Ročník
1994
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
JKF Jaroměř
ZAPLACENO