Startovní listina KONA Enduro Race Morávka




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
EJUN 495 105784 Ondra Vít 2010 JR CZE KrabCycles ANO
EJUN 496 107796 Šimon Moravec 2010 JR CZE Trutnov Trails ANO
EJUN 497 328967 Karel Halamka 2010 JR CZE ANO
EJUN 498 329872 Oliver Fiala 2010 JR CZE ANO
EJUN 499 323705 Tomáš Drlík 2010 JR CZE ANO
EJUN 500 325660 Matyáš Jabůrek 2011 JR CZE AC Sparta Praha cycling akademie ANO
EJUN 501 328937 Jiří Kubička 2011 JR CZE ANO
HOBBY 502 83647 Romana Abelová 1989 HZ CZE Commencal FDF Team ANO
EJUN 503 324780 Jonáš Vilč 2011 JR CZE ČERVENá jahoda ANO
EJUN 504 327673 Šimon Streichsbier 2010 JR CZE Flowride ANO
EJUN 505 323193 Filip Liška 2010 JR CZE ANO
EJUN 506 323728 Karel Klos 2011 JR CZE ANO
EJUN 507 330857 Jakub Fiedler 2010 JR CZE Kolorádo Klub Vrchlabí z.s. ANO
EJUN 508 330860 Vojtěch Fiedler 2010 JR CZE Kolorádo Klub Vrchlabí z.s. ANO
EJUN 509 326296 Antonie Pantůčková 2010 JR CZE ANO
EJUN 510 103640 Mikoláš Tureček 2011 JR CZE ANO
EJUN 511 330985 Adéla Smilková 2010 JR CZE ANO
EJUN 512 330995 Veronika Kocourkova 2011 JR CZE Bikekurzy ANO
EJUN 513 331073 Valentino Capizzi 2010 JR CZE ANO
EJUN 514 325368 Daniel Graclík 2010 JR CZE ANO
EJUN 515 108558 Daniel Stezaly 2012 JG POL ANO
EJUN 516 75742 František ŽILÁK 2012 JG CZE ANO
EJUN 517 327877 Václav Tůma 2012 JG CZE ANO
EJUN 518 100914 Mára Semiš Semerád 2012 JG CZE ZUBR Racing ANO
EJUN 519 108439 Jarda Prokeš 2013 JG CZE Commencal FDF Team ANO
EJUN 520 325523 Lukas Caudr 2013 JG CZE ANO
EJUN 521 324080 Adam Hošic 2012 JG CZE CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB ANO
EJUN 522 103573 Hynek Babiš 2012 JG CZE 34 Riders ANO
EJUN 523 328506 Robert Schneider 2012 JG CZE ANO
EJUN 524 109261 Bruno Fiedler 2012 JG CZE Bižu Jablonec ANO
EJUN 525 324205 Filip Klos 2013 JG CZE ANO
EJUN 526 326007 Ondřej Kroutil 2014 JG CZE ANO
EJUN 527 328118 Jan Wycislak 2016 JG POL ANO
EJUN 528 328141 Laura Koutná 2012 JG CZE ANO
EJUN 529 329715 Julia Wycislak 2015 JG POL ANO
EJUN 530 330399 Tobiáš Ochota 2012 JG CZE ANO
EJUN 531 330952 Jan Trnavský 2012 JG CZE Sportovní Kurzy.cz ANO
EJUN 532 330978 Sebastián Průša 2013 JG CZE ANO
EBIKE 533 103749 Sebastián Chovančík 1998 EM18+ SVK Life4Ride ANO
EBIKE 534 323569 Lukáš Rulík 1986 EM18+ CZE ANO
EBIKE 535 323657 Ľuboš Vičík 1973 EM18+ SVK Adrenalín bike team ANO
EBIKE 536 323358 Marek Dobiáš 1989 EM18+ CZE rkolo.cz ANO
EBIKE 537 323093 Rostislav Ondračka 1990 EM18+ CZE rkolo.cz ANO
EBIKE 538 108721 Marek Gajda 1973 EM18+ CZE ETO ANO
EBIKE 539 327889 Hynek Charvát 1975 EM18+ CZE ANO
EBIKE 540 90962 Radim Blaťák 1977 EM18+ CZE ANO
EJUN 541 330551 Jaroslav Šimůnek 2009 JN CZE ANO
EBIKE 542 327820 Jaroslav Bečvář 1990 EM18+ CZE ANO
EBIKE 543 327717 Jan Houška 1971 EM18+ CZE COPR TJ PŘEŠTICE ANO
EBIKE 544 330961 Adam Fabrika 1987 EM18+ CZE ANO
Start. č.
495
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Ondra Vít
Reg. č.
105784
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
KrabCycles
ZAPLACENO
Start. č.
496
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Šimon Moravec
Reg. č.
107796
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
Trutnov Trails
ZAPLACENO
Start. č.
497
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Karel Halamka
Reg. č.
328967
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
498
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Oliver Fiala
Reg. č.
329872
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
499
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Tomáš Drlík
Reg. č.
323705
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
500
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Matyáš Jabůrek
Reg. č.
325660
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
AC Sparta Praha cycling akademie
ZAPLACENO
Start. č.
501
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jiří Kubička
Reg. č.
328937
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
502
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Romana Abelová
Reg. č.
83647
Ročník
1989
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
Commencal FDF Team
ZAPLACENO
Start. č.
503
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jonáš Vilč
Reg. č.
324780
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ČERVENá jahoda
ZAPLACENO
Start. č.
504
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Šimon Streichsbier
Reg. č.
327673
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
Flowride
ZAPLACENO
Start. č.
505
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Filip Liška
Reg. č.
323193
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
506
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Karel Klos
Reg. č.
323728
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
507
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jakub Fiedler
Reg. č.
330857
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
Kolorádo Klub Vrchlabí z.s.
ZAPLACENO
Start. č.
508
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Vojtěch Fiedler
Reg. č.
330860
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
Kolorádo Klub Vrchlabí z.s.
ZAPLACENO
Start. č.
509
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Antonie Pantůčková
Reg. č.
326296
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
510
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Mikoláš Tureček
Reg. č.
103640
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
511
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Adéla Smilková
Reg. č.
330985
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
512
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Veronika Kocourkova
Reg. č.
330995
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
Bikekurzy
ZAPLACENO
Start. č.
513
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Valentino Capizzi
Reg. č.
331073
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
514
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Daniel Graclík
Reg. č.
325368
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
515
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Daniel Stezaly
Reg. č.
108558
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
POL
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
516
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
František ŽILÁK
Reg. č.
75742
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
517
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Václav Tůma
Reg. č.
327877
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
518
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Mára Semiš Semerád
Reg. č.
100914
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZUBR Racing
ZAPLACENO
Start. č.
519
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jarda Prokeš
Reg. č.
108439
Ročník
2013
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
Commencal FDF Team
ZAPLACENO
Start. č.
520
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Lukas Caudr
Reg. č.
325523
Ročník
2013
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
521
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Adam Hošic
Reg. č.
324080
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB
ZAPLACENO
Start. č.
522
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Hynek Babiš
Reg. č.
103573
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
34 Riders
ZAPLACENO
Start. č.
523
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Robert Schneider
Reg. č.
328506
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
524
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Bruno Fiedler
Reg. č.
109261
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
Bižu Jablonec
ZAPLACENO
Start. č.
525
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Filip Klos
Reg. č.
324205
Ročník
2013
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
526
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Ondřej Kroutil
Reg. č.
326007
Ročník
2014
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
527
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jan Wycislak
Reg. č.
328118
Ročník
2016
Kat.
JG
Země
POL
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
528
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Laura Koutná
Reg. č.
328141
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
529
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Julia Wycislak
Reg. č.
329715
Ročník
2015
Kat.
JG
Země
POL
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
530
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Tobiáš Ochota
Reg. č.
330399
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
531
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jan Trnavský
Reg. č.
330952
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
Sportovní Kurzy.cz
ZAPLACENO
Start. č.
532
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Sebastián Průša
Reg. č.
330978
Ročník
2013
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
533
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Sebastián Chovančík
Reg. č.
103749
Ročník
1998
Kat.
EM18+
Země
SVK
Klub
Life4Ride
ZAPLACENO
Start. č.
534
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Lukáš Rulík
Reg. č.
323569
Ročník
1986
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
535
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Ľuboš Vičík
Reg. č.
323657
Ročník
1973
Kat.
EM18+
Země
SVK
Klub
Adrenalín bike team
ZAPLACENO
Start. č.
536
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Marek Dobiáš
Reg. č.
323358
Ročník
1989
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
rkolo.cz
ZAPLACENO
Start. č.
537
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Rostislav Ondračka
Reg. č.
323093
Ročník
1990
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
rkolo.cz
ZAPLACENO
Start. č.
538
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Marek Gajda
Reg. č.
108721
Ročník
1973
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ETO
ZAPLACENO
Start. č.
539
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Hynek Charvát
Reg. č.
327889
Ročník
1975
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
540
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Radim Blaťák
Reg. č.
90962
Ročník
1977
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
541
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jaroslav Šimůnek
Reg. č.
330551
Ročník
2009
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
542
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Jaroslav Bečvář
Reg. č.
327820
Ročník
1990
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
543
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Jan Houška
Reg. č.
327717
Ročník
1971
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
COPR TJ PŘEŠTICE
ZAPLACENO
Start. č.
544
Trasa
EBIKE
Jméno, Příjmení
Adam Fabrika
Reg. č.
330961
Ročník
1987
Kat.
EM18+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO