Startovní listina KONA Enduro Race Morávka




Trasa Start. č. Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
EJUN - 328335 Viktor Matýsek 2008 JN CZE Sportovní kurzy.cz ANO
HOBBY - 328375 Vojtěch Černín 2007 HJ15-20 CZE Sportovní kurzy.cz ANO
HOBBY - 328477 Jana Kořenková 2000 HZ CZE BIKE TEAM ZLATÉ HORY ANO
RACE - 328479 David Kučera 2000 REM CZE ANO
EJUN - 328484 Luca Zeis 2008 JN CZE Triple ZET enduro team ANO
EJUN - 328506 Robert Schneider 2012 JG CZE ANO
EJUN - 328594 Štěpán Hanák 2008 JN CZE BIKE puzzle team ANO
HOBBY - 328600 Adam Karafiát 2006 HJ15-20 CZE ANO
HOBBY - 328631 Roman Moučka 1994 HM21-39 CZE ANO
HOBBY - 328632 Marek Poslednik 2007 HJ15-20 CZE ANO
HOBBY - 328633 Marek Beran 1994 HM21-39 CZE ANO
RACE - 328642 Bedřich Jabůrek 1980 R35-44 CZE ANO
HOBBY - 328643 Jiří Tůma 1974 HM40+ CZE ANO
EJUN - 328665 Adam Rydval 2009 JN CZE Kolorádo Vrchlabí z. s. ANO
HOBBY - 328684 Patrik Odstrčil 1979 HM40+ CZE ANO
HOBBY - 328719 Mikuláš Štefek 2005 HJ15-20 CZE Enduro Beskydy ANO
EJUN - 328860 Daniel Králík 2008 JN CZE Cyklokolonial Jedovnice ANO
EJUN - 328881 Matyáš Závorka 2008 JN CZE Bikeaction-Rocky Mountain Team ANO
HOBBY - 328913 Hana Hammerlová 1991 HZ CZE ANO
RACE - 328924 Serge Szics 1998 REM HUN Alpinbike Team Giant SE ANO
HOBBY - 328936 Miroslav Žák 1982 HM40+ CZE ___ ANO
EJUN - 328937 Jiří Kubička 2011 JR CZE ANO
EJUN - 328967 Karel Halamka 2010 JR CZE ANO
HOBBY - 329023 Roman Rydval 1974 HM40+ CZE Kolorádo Vrchlabí ANO
EJUN - 329173 Filip Slabý 2008 JN CZE ANO
RACE - 329282 Petr Kalup 1969 R45-54 CZE ANO
EJUN - 329307 Eliška Jourová 2009 JN CZE UNDERWOOD CYCLING LAB ANO
HOBBY - 329330 Matyáš Soumar 2006 HJ15-20 CZE CykloUž Šonov ANO
EJUN - 329350 Jan Třešňák 2009 JN CZE ANO
HOBBY - 329402 Dominik Divín 1989 HM21-39 CZE ANO
HOBBY - 329461 Barbora Dvořáková 2006 HZ CZE Hiero racing team ANO
HOBBY - 329516 Robin Achten 2004 HJ15-20 CZE ANO
HOBBY - 329532 Michal Hofírek 1992 HM21-39 CZE ANO
HOBBY - 329537 Matěj Šindler 2006 HJ15-20 CZE ANO
HOBBY - 329651 Patrik Fiala 1998 HM21-39 CZE ANO
HOBBY - 329661 Gabriela Sušková 2001 HZ CZE ANO
RACE - 329703 Jan Máslo 1992 REM CZE Endorphinrepublic ANO
EJUN - 329715 Julia Wycislak 2015 JG POL ANO
RACE - 329749 TOMÁŠ SVATOŠ 2004 U21M CZE Cyklo ski Klub Polička ANO
HOBBY - 329768 Michal Kranyš 2005 HJ15-20 CZE Odstrkovadlo Factory Racing Team ANO
EJUN - 329872 Oliver Fiala 2010 JR CZE ANO
HOBBY - 329893 Jiří Pajkrt 2005 HJ15-20 CZE Odstrkovadlo Factory Racing Team ANO
EJUN - 330399 Tobiáš Ochota 2012 JG CZE ANO
EJUN - 330400 Šimon Hanák 2008 JN CZE ANO
HOBBY - 330413 David Hedbávný 2005 HJ15-20 CZE ANO
HOBBY - 330424 Jakub Čihák 2007 HJ15-20 CZE ANO
EJUN - 330425 Stanislav Mlčák 2008 JN CZE ANO
EJUN - 330433 Filip Holuša 2008 JN CZE ANO
HOBBY - 330437 Jiri Švadlenak 1981 HM40+ CZE Bike team Klíny ANO
HOBBY - 330463 Petr Fiedler 1983 HM21-39 CZE Kolorádo Klub Vrchlabí z.s. ANO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Viktor Matýsek
Reg. č.
328335
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Sportovní kurzy.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Vojtěch Černín
Reg. č.
328375
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Sportovní kurzy.cz
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Jana Kořenková
Reg. č.
328477
Ročník
2000
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
BIKE TEAM ZLATÉ HORY
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
David Kučera
Reg. č.
328479
Ročník
2000
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Luca Zeis
Reg. č.
328484
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Triple ZET enduro team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Robert Schneider
Reg. č.
328506
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Štěpán Hanák
Reg. č.
328594
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
BIKE puzzle team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Adam Karafiát
Reg. č.
328600
Ročník
2006
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Roman Moučka
Reg. č.
328631
Ročník
1994
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Marek Poslednik
Reg. č.
328632
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Marek Beran
Reg. č.
328633
Ročník
1994
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Bedřich Jabůrek
Reg. č.
328642
Ročník
1980
Kat.
R35-44
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Jiří Tůma
Reg. č.
328643
Ročník
1974
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Adam Rydval
Reg. č.
328665
Ročník
2009
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Kolorádo Vrchlabí z. s.
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Patrik Odstrčil
Reg. č.
328684
Ročník
1979
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Mikuláš Štefek
Reg. č.
328719
Ročník
2005
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Enduro Beskydy
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Daniel Králík
Reg. č.
328860
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Cyklokolonial Jedovnice
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Matyáš Závorka
Reg. č.
328881
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
Bikeaction-Rocky Mountain Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Hana Hammerlová
Reg. č.
328913
Ročník
1991
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Serge Szics
Reg. č.
328924
Ročník
1998
Kat.
REM
Země
HUN
Klub
Alpinbike Team Giant SE
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Miroslav Žák
Reg. č.
328936
Ročník
1982
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
___
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jiří Kubička
Reg. č.
328937
Ročník
2011
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Karel Halamka
Reg. č.
328967
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Roman Rydval
Reg. č.
329023
Ročník
1974
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
Kolorádo Vrchlabí
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Filip Slabý
Reg. č.
329173
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Petr Kalup
Reg. č.
329282
Ročník
1969
Kat.
R45-54
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Eliška Jourová
Reg. č.
329307
Ročník
2009
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
UNDERWOOD CYCLING LAB
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Matyáš Soumar
Reg. č.
329330
Ročník
2006
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
CykloUž Šonov
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Jan Třešňák
Reg. č.
329350
Ročník
2009
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Dominik Divín
Reg. č.
329402
Ročník
1989
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Barbora Dvořáková
Reg. č.
329461
Ročník
2006
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
Hiero racing team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Robin Achten
Reg. č.
329516
Ročník
2004
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Michal Hofírek
Reg. č.
329532
Ročník
1992
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Matěj Šindler
Reg. č.
329537
Ročník
2006
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Patrik Fiala
Reg. č.
329651
Ročník
1998
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Gabriela Sušková
Reg. č.
329661
Ročník
2001
Kat.
HZ
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
Jan Máslo
Reg. č.
329703
Ročník
1992
Kat.
REM
Země
CZE
Klub
Endorphinrepublic
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Julia Wycislak
Reg. č.
329715
Ročník
2015
Kat.
JG
Země
POL
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
RACE
Jméno, Příjmení
TOMÁŠ SVATOŠ
Reg. č.
329749
Ročník
2004
Kat.
U21M
Země
CZE
Klub
Cyklo ski Klub Polička
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Michal Kranyš
Reg. č.
329768
Ročník
2005
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Odstrkovadlo Factory Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Oliver Fiala
Reg. č.
329872
Ročník
2010
Kat.
JR
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Jiří Pajkrt
Reg. č.
329893
Ročník
2005
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
Odstrkovadlo Factory Racing Team
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Tobiáš Ochota
Reg. č.
330399
Ročník
2012
Kat.
JG
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Šimon Hanák
Reg. č.
330400
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
David Hedbávný
Reg. č.
330413
Ročník
2005
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Jakub Čihák
Reg. č.
330424
Ročník
2007
Kat.
HJ15-20
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Stanislav Mlčák
Reg. č.
330425
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
EJUN
Jméno, Příjmení
Filip Holuša
Reg. č.
330433
Ročník
2008
Kat.
JN
Země
CZE
Klub
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Jiri Švadlenak
Reg. č.
330437
Ročník
1981
Kat.
HM40+
Země
CZE
Klub
Bike team Klíny
ZAPLACENO
Start. č.
Trasa
HOBBY
Jméno, Příjmení
Petr Fiedler
Reg. č.
330463
Ročník
1983
Kat.
HM21-39
Země
CZE
Klub
Kolorádo Klub Vrchlabí z.s.
ZAPLACENO